+370 5 210 12 88
email

Sąlygos ir nuostatos

UAB EUROVUDAS
Savanorių pr. 1, V aukštas
LT-03116, Vilnius

Tel : 85 210 1288, 85 210 1289
Mob: 8600 38528
Fax : 85 275 7201
ĮMONĖS KODAS: 126284815
PVM MOK. KODAS: LT262848113

Medinio namelio užsakymas

Medinio namelio užsakymas gali būti atliktas internetu. Mes naudojame saugią sistema, tad Jūsų asmeniniai duomenys yra apsaugoti.

Taip pat užsakymas gali būti pateiktas telefonu, faksu arba el. paštu. Būtina nurodyti savo kontaktinį telefono numerį ir el. paštą užsakymo patvirtinimui bei pristatymo detalėms suderinti.

Apmokėjimas - būtinas 100% apmokėjimas prieš prekių atkrovimą iš gamintojo sandėlio. Užsakant standartinius namelius, kurių užsakymo vertė yra ne daugiau kaip 6000 EUR, reikalingas 20% avansas. Užsisakant didesnės vertės arba modifikuotus namelius, taip pat namelį pagal individualų projektą, reikalingas 50% avansas.

Mokėjimas galimas tik bankiniu pavedimu.

Atlikus užsakymą internetu, el. paštu ar faksu, Jūs gausite užsakymo patvirtinimą, kurį privalote patikslinti ir/arba patvirtinti.

Gavus Jūsų užsakymo patvirtinimą, gamintojas turi teisę atšaukti užsakymą dėl žemiau išvardintų priežasčių:

 • Prekės nėra sandėlyje ir tokio tipo prekė nebegaminama, - tokiu atveju gamintojas gali pateikti alternatyvų modelį ir apie tai informuoti el. paštu arba telefonu. Jūs turėsite galimybę atsisakyti pasiūlyto alternatyvaus modelio, visa sumokėta suma bus grąžinta.
 • Negautas mokėjimas už prekes.
 • Nustatyta klaida produkto aprašyme.
 • Nėra galimybės pristatyti prekių Jūsų nurodytu adresu.
 • Atsiradus papildomoms transporto išlaidoms, negautas apmokėjimas iš kliento.
 • Jeigu neteisingai nurodyta prekės kaina ir gamintojas neturi galimybės parduoti prekės už nurodytą kainą. Tokiu atveju, mes įspėsime Jus apie galutinę prekės kainą, galėsite arba užsakyti prekę už patvirtintą kainą, arba atšaukti užsakymą. Užsakymo atšaukimo atveju, gamintojas įsipareigoja grąžinti visą sumokėtą sumą.

Pristatymas

Nemokamas pristatymas su iškrovimu siūlomas 60km nuo Molėtų. Jeigu pristatymo adresas į tą zoną nepatenka, susisiekite su mumis - mes pasiūlysime Jums patogiausią ir ekonomiškiausią pristatymo būdą. Galimas pristatymas be iškrovimo ir didesniu atstumu. Tokiu atveju reikalingi 2 žmonės nameliui iškrauti.

Medinių namelių gamybos terminas yra 3-5 savaitės (priklausomai nuo sezono, gamybos apkrovimo, namelio tipo, dydžio, sienų storio ir kt). Didesnių vasarnamių gamybos terminas iki 6-8 savaičių sezono metu. Modifikuoto namelio arba namelio pagal užsakymą gamybos terminas turi būti derinamas tvirtinant užsakymą.

Aksesuarai pristatomi nemokamai, juos perkant kartu su nameliu. Aksesuarus užsakant atskirai, pristatymas kainuoja papildomai.

Teisė atšaukti užsakymą

 • Visi užsakymai, pateikti internetu, el. paštu arba telefonu gali būti atšaukti. Klientas gali atšaukti užsakymą ne vėliau nei per 7 dienas po namelio pristatymo. Užsakymo atšaukimo atveju, klientas privalo informuoti gamintoją el. paštu arba faksu. Norint atšaukti užsakymą modifikuotam nameliui arba nameliui pagal individualų užsakymą, mes pasiliekame teisę išskaičiuoti 20 - 50% nuo sumokėtos avanso sumos, priklausomai nuo namelio gamybos stadijos.
 • Užsakymas gali būti grąžinamas tik tokios pat komplektacijos, originalioje pakuotėje (kaip pristatymo momentu): jokie pakuotės pažeidimai, formos pakeitimai negalimi ir gali būti traktuojami kaip pagrindas, nepriimti grąžinamos prekės.
 • Sutarus dėl užsakymo nutraukimo, gamintojas įsipareigoja grąžinti sumokėtą sumą , išskaičius transporto išlaidas, per 30 dienų nuo užsakymo atšaukimo.
 • Atšaukto užsakymo prekės turi būti sugrąžinamos į gamintojo nurodytą vietą kliento sąskaita. Gamintojas gali organizuoti prekių pristatymą į sandėlį, tačiau susijusias išlaidas privalės padengti klientas.
 • Prekių grąžinimo metu klientas ir gamintojas pasirašo prekių grąžinimo aktą.

Prekių grąžinimas

Pirkėjas turi teisę grąžinti medinį namelį gamintojui per 14d. po pristatymo.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 • grąžinama prekė turi būti tokios pat komplektacijos, originalioje tvarkingoje pakuotėje: jokie pakuotės pažeidimai, formos pakeitimai negalimi ir gali būti traktuojami kaip pagrindas, nepriimti grąžinamos prekės
 • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pristatyta pirkėjui;
 • grąžinant prekę, būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
 1. Prekių grąžinimo metu Pirkėjas ir Pardavėjas pasirašo prekių grąžinimo aktą.
 2. Grąžinamos prekės turi būti pristatomos į Pardavėjo nurodytą vietą Pirkėjo sąskaita. Pardavėjas gali organizuoti prekių pristatymą į sandėlį, tačiau susijusias išlaidas privalės padengti Pirkėjas.
 3. Grąžinamos prekės turi būti pristatomos į gamintojo nurodytą vietą kliento sąskaita. Gamintojas gali organizuoti prekių pristatymą į sandėlį, tačiau susijusias išlaidas privalės padengti klientas.
 4. Prekių grąžinimo metu klientas ir gamintojas pasirašo prekių grąžinimo aktą.
 5. Abiems šalims sutarus dėl prekių grąžinimo, gamintojas įsipareigoja grąžinti kliento sumokėtą sumą, (išskaičius transporto išlaidas, jei gamintojas pats organizuoja prekių pristatymą), per 30 dienų po prekių grąžinimo gamintojui.
 6. Kokybiškos bituminės čerpės gali būti grąžinamos, bet tik originalioje pakuotėje, klientui apmokant visas susijusias transporto išlaidas.
 7. Kokybiški langai ir durys nėra grąžinami.

Nekokybiškų prekių grąžinimas

Visi parduodami mediniai nameliai yra nauji, atitinka specifikaciją ir produkto aprašymą (jeigu nenurodyta kitaip).
Jeigu gaminys pristatytas pažeistas, matyti lūžusios detalės jau pristatymo metu, klientas gali grąžinti prekes gamintojui iš karto ir reikalauti apmokėjimo grąžinimo.
Esant pakuotės pažeidimui, arba, jeigu pristatytos prekės dalys nėra kokybiškos, gamintojas gali reikalauti pateikti brokuotų detalių nuotraukas.
Pažeistos prekės/trūkstamos detalės: Esant pažeistoms detalėms arba trūkumams, gamintojas įsipareigoja pateikti naujas detales.

PVM mokestis

 • Visų prekių kainos yra nurodytos su 21% PVM.
 • Gamintojas pasilieka teikę keisti gaminių kainas ir specifikacijas be įspėjimo. Tai netaikoma patvirtintiems užsakymams.

Nameliai pagal užsakymą

 • Prieš užsakant nestandartinį namelį, reikalingas avansas, minimaliai 50% užsakymo vertės.
 • Jeigu klientas atšaukia užsakymą, jis privalo padengti visas gamintojo patirtas išlaidas, susijusias su atšaukto užsakymo gamyba.
 • Nameliai pagal užsakymą laikomi tie, kurie nėra nurodyti ir aprašyti tinklapyje, taip pat jeigu kinta standartinių namelių dydis, sienos konfigūracijos, t.t

Pastabos

 • Prašome atkreipti dėmesį, kad mediena yra natūralus produktas, gali turėti įtrūkimų, skilimų, šakų, lenta gali būti šiek tiek išsikreipusi.
 • Plono tašo mediniai nameliai pristatomi plokščioje pakuotėje, nesurinkti. Surinkimas paprastai nesunkiai atliekamas 2 suaugusių žmonių.
 • Visi nameliai parduodami nedažyti, neimpregnuoti. Namelį būtina nudažyti/impregnuoti per 14 dienų nuo surinkimo.
 • Medinis sodo namelis pasižymi lengva stogo konstrukcija, kuri pritaikyta bituminėms stogo čerpėms ar kt. lengvai stogo dangai. Lengva stogo konstrukcija nelaiko didelių sniego apkrovų, maksimali galima apkrova – 30kg/m2. Svarbu pažymėti, kad šlapias sniegas gali sverti žymiai daugiau, nei purus ir sausas. Tokiu atveju, būtina reguliariai valyti stogą, kad neįlinktų jo konstrukcija.
 • Visais reikalingais projektais, leidimais statybiniams ir kt. darbams privalo pasirūpinti pirkėjas.

​Asmens duomenų apsauga

8.1 Duomenų valdytojas: UAB Eurovudas, įmonės kodas LT262848113, adresas: Savanorių pr. 1,Vilnius.

8.2 Duomenų tvarkytojų nėra.

8.3 Tvarkydamas asmens duomenis, duomenų valdytojas vadovaujasi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu (Zin., 1996, Nr. 63-1479; 2008, Nr. 22-804), Bendraisiais reikalavimais organizacinėms ir techninėms duomenų saugumo priemonėms, patvirtintais Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos direktoriaus 2008 m. lapkričio 12 d. įsakymu Nr. 1T-71 (Zin., 2008, Nr. 135-5298).

8.4 Asmens duomenų tvarkymo tikslai: užregistruoti lankymąsi puslapyje ir pagerinti asmeninį servisą (pvz, kaip peržiūrėtų produktų atvaizdavimas).

8.5 Tvarkomų asmens duomenų sąrašas: IP adresas.

8.6 Asmens duomenys nėra teikiami jokiems duomenų gavėjams, išskyrus, kai to reikalauja kompetentingos valstybinės institucijos.

8.7 Asmens duomenų saugojimo terminas: 2 metai nuo duomenų subjekto paskutinio aktyvaus veiksmo.

8.8 Duomenų subjekto teises ir jų įgyvendinimo tvarka:

8.8.1 Duomenų subjekto teisė susipažinti su savo asmens duomenimis

8.8.1.1. Duomenų subjektas, asmeniškai pateikęs duomenų valdytojui adresu Savanorių pr1, Vilnius, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą arba parašydamas elektroninio pašto adresu, kuris buvo nurodytas registracijos Svetainėje metu, turi teisę gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius 1 metus.

8.8.1.2 Duomenų valdytojas, gavęs duomenų subjekto paklausimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo, privalo atsakyti, ar su juo susiję asmens duomenys yra tvarkomi, ir pateikti duomenų subjektui prašomus duomenis ne veliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo duomenų subjekto kreipimosi dienos. Duomenų subjekto prašymu tokie duomenys turi būti pateikiami raštu.

8.8.2 Duomenų subjekto teisė - reikalauti ištaisyti, sunaikinti ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus.

8.8.2.1 Jeigu duomenų subjektas, susipažinęs su savo asmens duomenimis 8.8.1. punkte nurodyta tvarka, nustato, kad jo asmens duomenys yra neteisingi, neišsamūs ar netikslūs, ir kreipiasi į duomenų valdytoją, duomenų valdytojas nedelsdamas privalo asmens duomenis patikrinti ir duomenų subjekto rašytiniu prašymu, pateiktu asmeniškai, adresu Savanorių pr 1, Vilnius.

8.8.1.1 Duomenų subjektas, asmeniškai pateikęs duomenų valdytojui adresu Savanorių pr 1, Vilnius, rašydamas iš elektroninio pašto adreso, kuris buvo nurodytas registracijos Svetainėje metu, nedelsdamas ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius asmens duomenis ir (arba) sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus saugojimą.

8.8.2.2 Jeigu duomenų subjektas, susipažinęs su savo asmens duomenimis, nustato, kad jo asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai, nesąžiningai, ir kreipiasi į duomenų valdytoją, duomenų valdytojas nedelsdamas privalo neatlygintinai patikrinti asmens duomenų tvarkymo teisėtumą, sąžiningumą ir duomenų subjekto prašymu (išreikštu rašytine forma) nedelsdamas sunaikinti neteisėtai ir nesąžiningai sukauptus asmens duomenis ar sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus saugojimą.

8.8.2.3 Duomenų subjekto prašymu sustabdžius jo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, asmens duomenys, kurių tvarkymo veiksmai sustabdyti, turi būti saugomi tol, kol bus ištaisyti ar sunaikinti (duomenų subjekto prašymu arba pasibaigus duomenų saugojimo terminui). Kiti tvarkymo veiksmai su tokiais asmens duomenimis gali būti atliekami tik:

1) turint tikslą įrodyti aplinkybes, dėl kurių duomenų tvarkymo veiksmai buvo sustabdyti;

2) jei duomenų subjektas duoda sutikimą toliau tvarkyti savo asmens duomenis;

3) jei reikia apsaugoti trečiųjų asmenų teises ar teisėtus interesus.

8.8.2.4 Duomenų valdytojas privalo nedelsdamas pranešti duomenų subjektui apie jo prašymu atliktą ar neatliktą asmens duomenų ištaisymą, sunaikinimą ar asmens duomenų tvarkymo veiksmų sustabdymą.

8.8.2.5 Asmens duomenys taisomi ir naikinami arba jų tvarkymo veiksmai sustabdomi pagal duomenų subjekto tapatybę ir jo asmens duomenis patvirtinančius dokumentus, gavus duomenų subjekto prašymą.

8.8.2.6 Jeigu duomenų valdytojas abejoja duomenų subjekto pateiktu asmens duomenų teisingumu, jis privalo sustabdyti tokių duomenų tvarkymo veiksmus, duomenis patikrinti ir patikslinti. Tokie asmens duomenys gali būti naudojami tik jų teisingumui patikrinti.

Šios pastabos paskutinį kartą atnaujintos 2014-11-28 ir yra taikomos visiems naujiems užsakymams. UAB Eurovudas pasilieka teisę keisti sąlygas bet kuriuo metu.

Kodėl verta rinktis mus?

Lengvai
surenkama

5 metų
garantija

Ekologiškas
produktas

Nemokamas
pristatymas

Patikimas
eksportuotojas

Pagaminta
Europoje